Przyjmujemy we wtorek od 15:30Telefon: +48 602 480 160

Lek. med. Barbara Budzynowskahistopatolog

Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne (rezydentura) odbyła w Instytucie Onkologii w Gliwicach - referencyjnym ośrodku diagnostyki nowotworów tarczycy w Polsce.

Pod okiem doświadczonych specjalistów uczyła się prawidłowo wykonywać i interpretować biopsje aspiracyjne cienkoigłowe pod kontrolą USG. Swoją wiedzę pogłębiała pracując jako starszy asystent w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach. Uczestniczy w wielu konferencjach naukowych dotyczących interpretowania badań biopsyjnych oraz diagnozowania tarczycy. W swojej prywatnej praktyce zajmuje się tylko wykonywaniem i oceną biopsji.

Obecnie pracuje na terenie szpitala im. L.Rydygiera w firmie Consilio Diagnostyka.

Lek. med. Anna Ćwierzradiolog

Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne odbyła w Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie w Krakowie.

W 2016 roku zdała Europejski Egzamin Specjalistyczny w Wiedniu (EDIR) i uzyskała dyplom specjalisty w dziedzinie Radiologia i Diagnostyka Obrazowa. Interesuje się rozwojem nowych technologii diagnostycznych a także poszerza swoje umiejętności biorąc udział w międzynarodowych kursach i konferencjach.

Na codzień pracuje jako radiolog w wielospecjalistycznym szpitalu oraz w prywatnych centrach medycznych gdzie wykonuje badania USG, opisuje badania TK i MR.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR) oraz European Society of Radiology (ESR).